Facebook Youtube

Certifikáty a ocenenia

1. Certfikáty

Od roku 2011 je spoločnosť Ryba Žilina, spol. s r.o. držiteľom certifikátu BRC GLOBAL STANDARD for FOOD SAFETY ISSUE 7 (BRC štandard pre bezpečnosť potravín). 

BRC certifikát

   

Ryba Žilina, spol. s r.o. je takisto držiteľom certifikátu MSC. Tento certifikát potvrdzuje, že ryby použité v takto označených výrobkoch pochádzajú z trvalo udržateľného rybolovu.

MSC certifikát

 

Ryba Žilina, spol. s r.o. bola vyhodnotená v rámci hodnotenia spoľahlivosti podnikov pôsobiacich v Žilinskom kraji ako Spoľahlivý podnik v Žilinskom kraji za rok 2015. Podiel podnikov spĺňajúciach kritériá hodnotenia predstavuje len 4,05 % c celkového počtu 75 755 hodnotených komerčných subjektov.

Spoľahlivý podnik v Žilinskom kraji 2015

2. Ocenenia

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov v rámci programu Slovak Superbrands udelila našej spoločnosti cenu Slovak Superbrands Award 2017. Zaradili sme sa tak do skupiny popredných značiek/firiem, ktoré sú vzorom v podnikaní pre ostatných. O udelení Superbrands Award pre spoločnosť Ryba Žilina rozhodla expertná skupina Brand Council na základe verejného prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi Brand Council-u sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Viac sa dozviete tu.