Facebook Youtube

Kúp TRESKU, pošli SMSku a vyhraj

Zlatá rybka rozdala svoje odmeny

Tisíce Slovákov a Sloveniek – fanúšikov legendárnej žilinskej tresky – skúšali počas uplynulých mesiacov šťastie v našej veľkej zimnej súťaži. Tí najvytrvalejší sa už môžu tešiť z finančných výhier, ktoré sme postupne rozdelili z pripraveného balíka 30-tisíc eur. Absolútnym víťazom súťaže „Kúp Tresku, pošli SMSku a vyhraj!“, ktorý si prilepšil až o 6 000 eur, sa stal Richard z Kostolian pod Tribečom. Symbolický šek s touto sumou sme mu boli aj osobne odovzdať.

O spolu 25 výhercoch, ktorí si v čase medzi 18. novembrom až 9. februárom zakúpili akúkoľvek našu tresku a dali nám o tom vedieť odoslaním súťažnej SMS, rozhodlo pravidelné žrebovanie. Dokopy 24 z nich získalo postupne za jednotlivé súťažné týždne priebežné výhry 1 000 eur. A k jednému milovníkovi tresky, ktorý vzišiel spomedzi úplne všetkých prijatých SMS, bola naša zlatá rybka obzvlášť štedrá. V piatok, 21. februára, sme odmenu vo výške až 6 000 eur symbolicky odovzdali Richardovi z Kostolian pod Tribečom.

So šťastným držiteľom hlavnej výhry sme sa stretli v Nitre v novo-otvorenom TreskaBare na Novozámockej 102. Spolu so synovcom nás čakali, ako inak, za stolom a pri porcii žilinskej Tresky Exklusiv. „Tresku zo Žiliny jednoducho milujem a nikdy by mi nenapadlo, že mi táto moja celoživotná gurmánska láska prinesie aj takúto skvelú výhru. Teším sa, že budem môcť tieto financie využiť za účelom, na aký sa mi práve veľmi zídu. Výhra od Ryba Žilina poputuje do práve prebiehajúcej domácej rekonštrukcie,“ povedal nám s radosťou sympatický Richard.

„Chceme sa poďakovať všetkým naším zákazníkom, ktorí sa celé mesiace aktívne zapájali do tejto iniciatívy. Všetkým výhercom úprimne blahoželáme a prajeme im, aby si svoje výhry užili čo najlepšie podľa svojich chutí,“ hovorí generálny riaditeľ Ryba Žilina Michal Britvík.


Kontaktujte nás