Facebook Youtube

Treska je láska

Treska je láska

 Štvrtok 14. februára sa niesol v znamení lásky a Valentína. A práve tento deň sme si vybrali na to, aby sme našu legendárnu špecialitu dostali ešte viac medzi vás, našich milovníkov. Ako inak, „na mušku“ sme si zobrali najmä zamilované páry, ktorým sme dali jasnú otázku: „Je treska podľa vás láska?“

Ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok. A v prípade našej tresky, ktorá patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie národné špeciality Slovákov, to platí o to viac. Je treska láska? V obchodných centrách krajských miest nám na túto otázku zodpovedali desiatky zaľúbených párov. Za získanú odpoveď sme dámy odmenili červeným balónom a pánov potešili výslužkou v podobe 140 - gramového balenia červenej Tresky Exklusiv. Spoločná zastávka pri našej treske zároveň symbolizovala ich náklonnosť a spokojné páry sa s úsmevom odfotili s valentínskym odkazom „Zober lásku na tresku“.

„Tešíme sa z odpovedí zaľúbených párov, ktoré vyjadrili v našom mini prieskume. Veríme, že aj toto stretnutie s našou legendou bolo pre zúčastnených príjemným spestrením valentínskeho dňa,“ hovorí generálny riaditeľ Ryba Žilina Michal Britvík.

Celý valentínsky týždeň sme zároveň obohatili o súťaž na Instagrame s jasným odkazom – „ak je treska je tvoja láska, priznaj to a pošli nám s ňou fotku“. Spomedzi všetkých zapojených fotografií sme vybrali 5 súťažiacich, ktorých sme obdarovali zásobou našej legendárnej Tresky Exklusiv.

foto: Instagram @wewe510