Facebook Youtube

S pojazdným TreskaBarom na festivaloch

S pojazdným TreskaBarom na festivaloch

Do vozového parku Ryba Žilina pribudla nová, špeciálne upravená dodávka, ktorá sa do konca leta objaví v rámci gastrozón na viacerých hudobných festivaloch. Vo vnútri je vybavená chladiacimi boxami, naloženými a pravidelne dopĺňanými treskou priamo z výroby.

Žilinská treska je po celé generácie slovenským symbolom praktického zasýtenia sa, kedykoľvek a kdekoľvek si to chuťové poháriky vypýtajú. A zároveň je dnes už aj špecialitou spĺňajúcou štandardy moderného stravovania sa ľudí, ktorí dbajú o to, čo jedia. Sme radi, že ju môžeme toto leto prinášať bližšie k jej priaznivcom, priamo do areálov hudobných festivalov. Poslúži nám na to náš úplne nový pojazdný TreskaBar,“ vysvetľuje generálny riaditeľ Ryba Žilina Michal Britvík.

Návštevníci festivalov si sem môžu okrem najobľúbenejšej Tresky Exklusiv, naservírovanej priamo do čerstvého rožka, odskočiť aj na iné čerstvé rybie špeciality zo žilinského závodu. Vyskúšať sa tu bude dať napr. aj úplne novinky - pikantnejšia a zaujímavo korenistá Žilinská treska, Perfish Treska s jogurom či ďalšia novinka v ponuke - rybacia polievka. Stánok bude otvorený v čase otváracích hodín jednotlivých festivalov a obsluhovať v ňom bude náš tím, zložený čisto zo zamestnancov našich závodov a ich rodinných príslušníkov.  


Kontaktujte nás