Facebook Youtube

Kúp TRESKU, pošli SMSKU a vyhraj

Kúp TRESKU, pošli SMSKU a vyhraj

Svoje šťastie v našej veľkej jesenno-zimnej súťaži môžeš chytiť za pačesy veľmi jedoducho. Základom je vychutnávať si nasledujúcich 12 týždňov tresku podľa svojej chuti čo najčastejšie. Do súťaže sa môžeš zapojiť kúpou akejkoľvek tresky značky PRETO Ryba Žilina, a to akejkoľvek gramáže či nákupu v tégliku alebo cez pult v sieti TreskaBar. Popri štandardnej Treske a najobľúbenejšej Treske Exklusiv sú v hre aj naše novinky - Žilinská treska namiešaná pre milovníkov pikantnejších chutí a svieža Perfish Treska s jogurtom obsahujúca pravý smotanový jogurt. Šancu na výhru máš, samozrejme, aj keď holduješ duo kombináciám tresky s našimi lahôdkovými šalátmi. A hoci sa budeš stretávať v potravinách pri niektorých verziách aj so súťažne upravenými viečkami, šancu zapojiť sa máš naozaj s akoukoľvek treskou vychutnávanou podľa seba.

Poď s nami na SMS rybačku
Ako teda na to? Naša súťaž „Kúp TRESKU, pošli SMSKU a vyhraj“ pozostáva z 12 súťažných cyklov, pričom každý trvá od pondelka do nedele. Zo všetkých vás, ktorí si v tomto období kúpite akúkoľvek TRESKU a pošlete SMSKU v tvare TRESKA ZILINA na 707 v hodnote 1 euro, vyžrebujeme nasledujúci pondelok dvoch šťastlivcov, ktorí si prilepšia o 1 000 eur. Podmienkou však je preukázanie sa odloženým bločkom za nákup v danom týždni.

Ale to nie je všetko. V našej súťaži máš jednoznačne navrch, ak si verný zákazník a kupuješ tresiek viac. Ak si totiž v danom týždni naplníš chladničku viacerými kusmi a toto číslo doplníš do tvaru súťažnej SMS v štýle TRESKA ZILINA X, tvoje šance na výhru sa výrazne zvyšujú. Tvoja SMS sa v tomto prípade dostáva do žrebovania rádovo až desaťnásobkom počtu kúpených tresiek. Keď si teda kúpiš 5 tresiek, tvoja SMS je v hre až 50-krát. Dobré, nie? Len aj tu treba pamätať na to, že musíš v prípade vyžrebovania dokázať na jednom bločku, že si tento počet tresiek naozaj kúpil naraz. Maximálny uznaný počet tresiek na jednom bločku je 10, čiže toto číslo je najvyššie, ktoré budeme v SMS akceptovať.

A aby toho nebolo málo, okrem dokopy 24 výhercov, ktorých budeme žrebovať postupne po týždňoch, vzíde na konci súťaže spomedzi všetkých zaslaných SMS jeden z vás, ktorý získa najväčší úlovok - dokopy až 6 000 eur. Preto sa oplatí odkladať si bločky až do konca. Prvý týždenný súťažný cyklus začína v pondelok 18. novembra a posledný končí v nedeľu 9. februára 2020. Všetkým vám držíme palce.


Kontaktujte nás