Facebook Youtube
Zobrazujem výrobky:
Rybí šalát ostrý, 140 g

Rybí šalát ostrý, 140 g

Vhodné jedlo pre všetkých, ktorí majú radi pikantné. Je pripravený zo sleďových filiet bez kože, v tradičnej majonéze dochutenej kečupom, feferónmi a cibuľkou.

Slanečkový šalát jemný, 80 g

Slanečkový šalát jemný, 80 g

Jednoduchý, ale pritom veľmi vhodný šalát na každú priležitosť. Zložený zo solených rybacích filiet a nakladanej cibuľky. Cibuľkovo-slaná chuť vám jemne pošteklí chuťové bunky. Je vhodným doplnkom k rybacím a treskovým šalátom v majonéze.

Šalát z tuniaka EXTRA, 100 g

Šalát z tuniaka EXTRA, 100 g

Šalát z tuniaka so zeleninovým lečom, ktoré vytvára skvelú kombináciu chutí. Zeleninovo-rybacia pochúťka je ideálna aj pre náročné jazýčky.

Rybí šalát so smotanovým jogurtom 300g

Rybí šalát so smotanovým jogurtom 300g

Rybí šalát so smotanovým jogurtom ponúka originálnu kombináciu marinovaných sleďových rýb, zeleniny a pravého smotanového jogurtu gréckeho typu vyrobeného na Slovensku. Novinka predstavuje taktiež bohatý zdroj omega-3 mastných kyselín a selénu, ktorý je nevyhnutný pre správnu funkciu kardiovaskulárneho, imunitného aj reprodukčného systému. Významný obsah kyseliny alfa-linolénovej pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu v krvi. Tieto výrobky odporúča priamo Slovenská kardiologická spoločnosť. Bezgluténové produkty PERFISH neobsahujú umelé sladidlá ani pridané arómy