Facebook Youtube

Ryba Žilina

Spoločnosť Ryba Žilina spol. s r.o., je od decembra 2013 členom skupiny PRETO, ktorá je jej majoritným vlastníkom.

Ryba Žilina je spoločnosť zaoberajúca sa obchodno-marketingovou činnosťou v oblasti predaja potravín. Je materskou spoločnosťou novovytvorenej spoločnosti PRETO Ryba s.r.o., ktorá je najväčší výrobca rybacích a lahôdkových šalátov na Slovensku s najstarším nepretržite fungujúcim podnikom na spracovanie rýb fungujúcim v Žiline od roku 1924.

Sme tiež významným distribútorom mrazeného tovaru ako:

  • mrazené ryby,
  • mrazená zelenina,
  • polotovary,
  • mäsové výrobky a iné.

Našimi zákazníkmi sú veľké národné i nadnárodné siete, zákazníci v HORECA segmente, ako i nezávislé predajne.

Ponuka

Sortiment rybích výrobkov nájdete pod značkou PRETO Ryba Žilina, sortiment chladených šalátov pod značkou PRETO, sortiment mrazených rýb, majonéz a mrazených zelenín pod značkou Radoma.

Záruka kvality

Na výrobu používame len tie najkvalitnejšie suroviny, pretože spokojnosť zákazníka je našou prioritou. Dlhoročná tradícia výroby spolu s najnovším technologickým zariadením poskytujú našim zákazníkom záruku najvyššej akosti a vynikajúcej chuti. Výrobky navyše balíme do moderných obalov, ktoré zvyšujú ich atraktivitu pre zákazníka. Zárukou akosti je certifikát BRC.

Servis

Našim zákazníkom maximálne vychádzame v ústrety. Ponúkame distribúciu tovaru vlastnými dopravnými prostriedkami po celom území Slovenska. Automobily spĺňajú všetky štandardy vyžadované pre prepravu potravín. 


Kontaktujte nás